News Anime Forum
M.A.S.H 4077 Soliaonline

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

News Anime Forum
M.A.S.H 4077 Soliaonline
News Anime Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

M.A.S.H 4077

In jos

M.A.S.H 4077 Empty M.A.S.H 4077

Mesaj Scris de Niki~Piki~Riki Mier 17 Oct 2012, 07:31

M.A.S.H 4077


Este un serial mai vechi facut 1970 (cred) cu 11 sezoane care a fost filmat in 11 ani. Momentat se poate viziona pe Pro-cinema de luni pana joi la ora 21:00.

In serial este vorba de razboiul dintre Coreea si America, unitatea m.a.s.h 4077 se ocupa (ca si celelalte unitati) de raniti.

Doctori si asistentele sunt luati cu forta din orasele unde locuiesc si sunt adusi la diferite unitati pentru a ajuta la vindecarea pacientilor. Personajele pleca acasa cand au un numar pe pucte.

In rolul principa este Pierce (Alan Alda) care este cel mai bun chirurg din unitate dar si cel mai glumet si sarcastic in timpul liber.

Nu prea ma pricep la descrieri, deci imi cer scuze pentru putinele informati pe care vi le-am spus. Dupa parerea mea M.A.S.H este cel mai reusit serial pe care l-am vazut. Va recomand sa va uitati la el.

Alan Alda:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Niki~Piki~Riki
Niki~Piki~Riki
Admin
Admin

Sex : feminin Varsta : 24
Zodiac : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
Mesaje Mesaje : 161
Puncte : 4609
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/02/2000
Data de inscriere : 02/10/2012
Localizare : Pe undeva uitandu-ma la snooker 100%
Joburi/Distractii : Snooker
Stare de spirit : Nu ştiu unde sunt, dar ştiu unde mă duc, Văd numai trepte-n faţa mea şi urc, urc, urc. Și odată ajuns la nori, Nimeni nu mă mai poate convinge să cobor.

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum