News Anime Forum
Aaam....niste cuvinte  Soliaonline

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

News Anime Forum
Aaam....niste cuvinte  Soliaonline
News Anime Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aaam....niste cuvinte

In jos

Aaam....niste cuvinte  Empty Aaam....niste cuvinte

Mesaj Scris de Pebbles♥miaaauu Dum 02 Sept 2012, 11:20

Mainile lui se plimbau cu pofta pe trupul meu infierbantat. Il iubeam din toata fiinta mea dar nu eram sigura ca pentru el eram doar o jucarie sau chiar simtea ceva pentru mine. Era putin ciudat sa gandesc asa in momentul acesta. Eram goi…amandoi , unul peste celalalt fiind ca doi monstrii, vrandu-ne unul pe celalalt. Pofta noastra era prea mare ca sa ne mai putem abtine. Ciudat era ca ne cunosteam de douazeci de minute dintr-un club de fite iar eu m-am simtit atrasa de el; nu stiam nimic despre acesta.

Avea parul brunet facut tepi si ochii ca doua perle pretioase negre. Era binefacut si se pricepea in ceea ce facea. Se vedea ca era bogat dupa hainele pe care le purtase, dar acum nu o mai facea; era gol golut. In momentul acesta ne aflam intr-o camera de hotel. Amandoi eram cam ametiti si de aceea faceam ce faceam dar niciunul nu regreta. Era o bunaciune la pat, gata sa ma devoreze bucatica cu bucatica. Eram in al noualea cer alaturi de el. Cu fiecare atingere, miscare, sarut , dezlantuia fiara din mine facandu-ma sa uit de toate retinerile pe care le aveam.


Nu eram sigura de sentimentele lui fata de mine; partea buna era ca ma facea sa ma simt iubita. Chiar daca era pentru o noapte, destinul era in favoarea mea. Statusem ceva timp sa ma gandesc si de ce nu ? Puteam sa incerc , puteam sa o fac ; lasasem poftele trupesti sa ma invaluie si imi placea la nebunie.
Pebbles♥miaaauu
Pebbles♥miaaauu
Admin
Admin

Sex : feminin Mesaje Mesaje : 10
Puncte : 4307
Reputatie : 2
Data de inscriere : 13/08/2012

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum