News Anime Forum
Ce pot face să ajung în staff? Soliaonline

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

News Anime Forum
Ce pot face să ajung în staff? Soliaonline
News Anime Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce pot face să ajung în staff?

In jos

Ce pot face să ajung în staff? Empty Ce pot face să ajung în staff?

Mesaj Scris de MeLyNa12 Mar 04 Sept 2012, 01:51

Dragi mei doritori să ajungă în staf, spre deosebire de alte forumuri aici nu se ajunge prin activitatea la forumuri, postări şi concursuri.

Poate mă gândesc greşit dar să ajungi critic e mult mai greu decât moderator. Pentru a fi critic îţi trebuie o coerenţă la scris, nu chiar perfecţiune dar măcar să şti cu ce se mănâncă această funcţie. Cei care au speranţe să ajungă critici îmi pare rău să îi dezamăgesc, dar trebuie să treacă nişte teste şi după acele teste adminii vor hotărâ dacă persoana respectivă merită să fie critic.

Cum pot ajunge să particip?

Dragi mei, iar vă dezamăgesc dar să participi e tare greu. Trebuie să ai un fic prezentabil şi să ai greşeli puţine şi alea făcute din grabă, să arate bine şi să depăşească 68 de rânduri.

Testele de care vă ziceam sunt trimise printr'un mesaj privat şi mi se vor trimite înapoi rezolvate tot prin privat.



Acum că am terminat cu criticii să trecem şi la moderatori :->. Ziceam mai sus ca e mai simplu. Da, e puţin mai uşor dar la final tot teste vor fi.

Ca să ajungă un membru moderator trebuie să fi ajung în grupul Membrilor Apreciaţi. Cei care sunt deja în acest grup au o mai mare şansă.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sper să nu avem probleme şi să ne înţelegem.
MeLyNa12
MeLyNa12
Fondator
Fondator

Sex : feminin Varsta : 26
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
Mesaje Mesaje : 121
Puncte : 3363
Reputatie : 7
Data nasterii : 15/08/1997
Data de inscriere : 04/11/2011
Localizare : Vatra dornei
Joburi/Distractii : Jocuri
Stare de spirit : Good xD

https://fananime.all-up.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum