News Anime Forum
Parerea mea .  Soliaonline

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

News Anime Forum
Parerea mea .  Soliaonline
News Anime Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Parerea mea .

2 participanți

In jos

Parerea mea .  Empty Parerea mea .

Mesaj Scris de Ava • Dum 30 Sept 2012, 03:33

Sincer, am fost de mai multe ori intrebata ce parere am eu despre scoala .
Eu una urasc scoala, precum multi dintre voi, dar stiu ca este singura solutie de a reusii in viata. Da, da, acum nu prea se mai face nimic, nici macar cu o facultate, dar exista unele sanse si de ce sa le ratezi doar pentru ca iti e lene sau nu ai chef sa inveti. Scoala nu a fost inventata doar pentru a ii " inchide " pe copii si pentru ai ii " tortura ", a fost infiintata pentru ii ajuta pe cei mici sa isi aleaga o cale in viata, sa isi aleaga o educatie, sa invete sa se comporte frumos si civilizat.
Asta este parerea mea. Voi ce ziceti ? Laughing
Ava •
Ava •
Ava •
Admin
Admin

Sex : feminin Varsta : 27
Zodiac : Fecioara Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje Mesaje : 13
Puncte : 4335
Reputatie : 8
Data nasterii : 06/09/1996
Data de inscriere : 13/08/2012
Localizare : Honolulu, Hawaii
Joburi/Distractii : Fan Ficuri
Stare de spirit : suuper happy .

Sus In jos

Parerea mea .  Empty Re: Parerea mea .

Mesaj Scris de Niki~Piki~Riki Mier 03 Oct 2012, 05:39

Mie imi place scoala. Ma rog, nu atat de mult incat sa dau vacanta pentru a merge la scoala, dar nu urasc. Cu profesori nu am probleme pentru ca la tara este altfel decat la oras. In oras sunt mult mai multe cerinte. Cam oti profesori sunt de treba. Mai putin doamna de biologie. Nu pot zice ca este rea, dar dicteza preea repede si ne da teste prea grele =)). Si in plus, cum este inceputul multi proferori au treba asa ca intarzie cel putin 10 minute in care noi distrugem clasa =)))
Niki~Piki~Riki
Niki~Piki~Riki
Admin
Admin

Sex : feminin Varsta : 24
Zodiac : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
Mesaje Mesaje : 161
Puncte : 4609
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/02/2000
Data de inscriere : 02/10/2012
Localizare : Pe undeva uitandu-ma la snooker 100%
Joburi/Distractii : Snooker
Stare de spirit : Nu ştiu unde sunt, dar ştiu unde mă duc, Văd numai trepte-n faţa mea şi urc, urc, urc. Și odată ajuns la nori, Nimeni nu mă mai poate convinge să cobor.

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum